Ballinciaga – SNØ TOUR

BALLINCIAGA kommer endelig tilbake til Trondheim og Tapperiet lørdag 3. februar!

Med 130 millioner streams på et år, utsolgt Oslo Spektrum og en travel festivalsommer med vakre bikinidamer presenterer Ballinciaga endelig «SNØ TOUR 2024» og inviterer til tidenes klubb-turne.

Gutta reiser til 9 byer over nyttår og inviterer til høy lyd, store cashouts og et titals hits.

Ballinciaga fikk sin første topplassering på den norske singellista i 2022 med singelen «Dans på bordet» sammen med TikTok-er David Monkel som også vil være support under deres «SNØ TOUR».
De ble også nominert til to priser foran P3 Gull 2022: Årets artist og årets låt for «Dans på bordet» og to priser foran Spellemannsprisen 2022: Årets gjennombrudd for samlet produksjon og årets låt for "Dans på bordet" sammen med David Mokel.

3.februar 2024 får du altså endelig mulighet til å oppleve gutta på konsert igjen! Gå ikke glipp av dette.

18 års aldersgrense.
Dørene åpner kl.19:00
Konsertstart ca. kl.21:30
Ledsager : Gratis mot fremvisning av gyldig ledsagerbevis
HC: Ordinær billett
Unummererte ståplasser

Arrangør: Trondheim Stage
For mer informasjon sjekk Tapperiet paa DahlsHjemmeside og Facebookside.

    Ukedager
    Dato
    Tidspunkt
    Sted
    Lørdag

    03.02.2024

    03.02.2024

    21:30

    Tapperiet Paa Dahls