4 ledig 7. desember: The Grønne Glitrende 3 og Dag på Ladekaia

### Dag Ingebrigtsen på Ladekaia – The Grønne Glitrende 3!

I billettkategorien "konsert og middag" inkluderes en Varm Julebuffet med dessert fra Ladekaias kjøkken. Menyen er som følger:

**Varm Julebuffet med dessert**
Sprø Ribbe, bakt torsk og røkt pinnekjøtt.
Medisterkake, julepølser, rødkål/surkål, rotmos, rosenkål, glasserte gulrøtter,, mandelpotet, julesaus og hvitsvinsaus.
Karamellpudding og riskrem med bringebærcoulis.

**«Trondheim Rocks – Ladekaia Shakes» Her blir det PARTY!**
Når det nærmet seg jul spilte Dag Ingebrigtsen alltid noen rocka spontanversjoner av våre kjente og tradisjonelle julesanger, både med The Kids og TNT, og i 1986 tok Dag affære og grunnla Århundret's Juleshow med «The Grønne Glitrende 3 & DAG».

Dora 3 er stolte over å eksklusivt presentere: 2 kvelder med The Grønne Glitrende 3 & DAG på Ladekaia, 6. og 7. desember 2024.

Med seg på scenen har Dag Ingebrigtsen et band i verdensklasse: Marcus Silver, gitar
Ida Haukland, bass
Trude «Trudy The Rudy» Bekkavik, keyboards
Jeanette Paulsen, sang
Magne Morken, trommer.

Dette blir spektakulært, morsomt og Rock'n Roll så det holder «ÅRHUNDRET'S JULEBORD».

**Praktisk info**
Dørene åpner 19.00
Mat serveres fra 19.30
Konsertstart 21.00

Drikke bestilles med QR-kode på bordet, eller kjøpes i baren.
Om det er noen allergier som skal hensyn tas i forhold til meny, så ber vi dere sende oss en e-post på: booking@ladekaia.no

Dersom dere ønsker å sitte sammen med et annet følge som har kjøpt billetter separat, vennligst meld inn til oss hvem dere ønsker å sitte sammen med. Vi vil sørge for et hyggelig bord. Og vennligst gi oss et lite hint om du har med rullestol i ditt følge. Send e-post til: booking@ladekaia.no

    Ukedager
    Dato
    Tidspunkt
    Sted
    Lørdag

    07.12.2024

    07.12.2024

    19:00

    23:00

    Ladekaia